از گوزن زرد حمایت کنیم

gavaznzard

گوزن زرد یک جایزه‌ی ادبی غیردولتی و متعلق به همه‌ی خانواده‌های ایرانی است. این جایزه، گروه داوری منحصربه‌فردی دارد؛ پدرها و مادرها و بچه‌ها. خانواده‌های داوطلب در سرتاسر ایران می‌توانند برای مطالعه و ارزیابی کتاب‌ها ثبت‌نام کرده و در روند انتخاب بهترین کتابِ سال در حوزه‌ی کودک و نوجوان مشارکت کنند.

داورهای جایزه‌ی ادبی گوزن زرد باید کتاب‌های داستانی و غیرداستانیِ راه‌یافته به فهرست‌های لاک‌پشت پرنده را تهیه و مطالعه کرده و سپس، فرم داوری هر کتاب را تکمیل کنند. نتیجه‌ی داوری هر کتاب توسط گروه اجرایی گوزن زرد ثبت می‌شود و در پایان، بهترین کتاب تألیفی و بهترین کتاب ترجمه ازنظر والدین و فرزندان آن‌ها معرفی خواهد شد.

دومین دوره‌ی اهدای نشان گوزن زرد در حال برگزاری است و برای تأمین هزینه‌های برگزاری مراسم اختتامیه‌ی آن به کمک همه‌ی دوستداران بچه‌ها و کتاب‌ها نیاز است. اگر دوست دارید حامی گوزن زرد باشید و در اجرای یکی از برنامه‌های ترویج کتاب‌خوانی مشارکت کنید، لطفاً ازطریق سایت دونیت با ما هم‌کاری کنید.

ما روی دوستی و هم‌راهیِ کسانی حساب کرده‌ایم که عاشق کتاب و جهانِ ادبیات‌اند و به کودکان عشق می‌ورزند. مگر نه این‌که «اگر می‌خواهیم صلح حقیقی را به جهان بیاموزیم، اگر می‌خواهیم با جنگ و خون‌ریزی مبارزه کنیم، باید از کودکان آغاز کنیم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *